פונדקאות בגואטמלה

בית / פונדקאות / גואטמלה

פונדקאות בגואטמלה

פונדקאות ליחידניים ולזוגות מאותו המין 

פונדקאות גאה היא פונדקאות שבו אישה נושאת ויולדת ילד ליחידני מהקהילה הגאה או לזוג חד מיניים.
בשנים האחרונות פונדקאות הפכה לאופציה פופולרית יותר ויותר עבור חברי הקהילה הגאה המעוניינים להקים משפחה.

ישנם שני סוגים עיקריים של פונדקאות: פונדקאות מסורתית ופונדקאות הריון. בפונדקאות מסורתית, הפונדקאית היא גם האם הביולוגית של הילד, שכן היא מוזרעת באופן מלאכותי עם זרעו של האב המיועד. בפונדקאות הריונית, הפונדקאית נושאת עובר שנוצר באמצעות הפריה חוץ גופית (IVF) ואינו קשור מבחינה ביולוגית לפונדקאית.

לזוגות חד מיניים המעוניינים לעבור תהליך באמצעות פונדקאות יש מספר אפשרויות העומדות לרשותם. אפשרות אחת היא שאחד מבני הזוג יספק זרע והשני יאמץ את הילד לאחר הלידה. אפשרות נוספת היא ששני בני הזוג יהיו מעורבים בתהליך באמצעות תרומת זרע ותורמת ביצית ליצירת עובר, אשר לאחר מכן מופקד אצל הפונדקאית.
ישנם שיקולים משפטיים שכדאי לזכור כאשר נגשים לתהליך פונדקאות גאה כזוג הומוסקסואל. חשוב לעבוד עם איש מקצוע בפונדקאות או עורך דין שיוכל לסייע בניווט ההליך המשפטי ולהבטיח שכל הצדדים מוגנים. יש לקבוע הסכמי פונדקאות לפני תחילת ההריון, המתארים את האחריות והציפיות של כל הצדדים המעורבים.

בגואטמלה מיסדנו תהליך עם קליניקות ובתי חולים פרטיים הטובים והגדולים ביותר, גייסנו רופאי ילדים, אמבריולוגים , גניקולוגים, מיילדות ועוד.איגדנו צוות רפואי, לוגיסטי ומשפטי.

בגואטמלה החוויה שלכם תהיה מלאה ובעיקר מלווי הצוות הלוגיסטי שלנו שידאג לכל מחסור .

“המשימה שלנו היא לעזור לכם להפוך למשפחה לשם כך יש לנו אנשי מקצוע שהוכשרו באירופה ובארה”ב , בטיפולים שאנו מבצעים אנו משתמשים במוצרים הטובים ביותר הזמינים ובטכנולוגיות מוכחות בינלאומיות, כדי להציע לכם את הסיכוי הטוב ביותר להשיג הריון. אנו יודעים שכל אדם או זוג הם ייחודיים, ולכן אנו מתאימים כל טיפול לפי הצורך והנסיבות האישיות של כל אחד. אנחנו כאן כדי לעזור לכם להגשים את החלום להביא לתינוק”.

צוות המומחים של WE פונדקאות במקסיקו ובישראל ישמח לקחת חלק בתהליך אותו אתם תעברו ויסייע בכל שלב, באופן המקצועי ביותר.

נשמח ללוות אתכם במסע ההורות ,המרגש והמופלא, נהיה לצידכם בכל שלב של הדרך.

אתם תתרגשו אנחנו נדאג לשאר

.

החוק בגואטמלה
בגואטמלה אין כיום חוקים המסדירים במפורש את נושא הפונדקאות באמצעות טכנולוגיית הרבייה בסיוע, ובפועל פונדקאות או כל עניין אחר בדבר טכנולוגיית הרבייה אינם אסורים. לפיכך, הליך זה נמצא בשימוש נרחב בגוואטמלה על ידי זרים.

יתרה מזאת, בחוק המקומי אין איסורים ו/או הגבלות, אשר מונעים מאזרח זר להגיע ולהתקשר בהסכם פונדקאות בגוואטמלה. הסכם הפונדקאות, אשר נחתם בין ההורה המיועד הזר לבין הפונדקאית הינו הסכם בעל תוקף חוקי מחייב.

כמו כן, אין כל מניעה לפי החוקים ו/או התקנות במדינת גוואטמלה, כי התינוק שייוולד בהליך הפונדקאות יצא את המדינה עם דרכון גואטמלי, תוך קבלת אישור בכתב מהפונדקאית ו/או יקבל דרכון ישראלי ממדינת ישראל בנציגות ישראל בגוואטמלה.
כמו בכל העולם תהליך הוצאת דרכון ישראלי מוערך כ- 30 ימי עסקים מיום לקיחת דגימות הרוק בשגרירות ישראל בגואטמלה.

אתם יוצאים לאחד המסעות הגדולים בחייכם

פונדקאות בארבע מקומות בעולם

אנחנו נותנים להורים המיועדים את כל המידע לגבי השלבים הנוגעים לביצוע תהליך פונדקאות. המטרה שלנו היא להנגיש את כל המידע ולעזור לכם להימנע מהפתעות בדרך שלכם להורות.

גיאורגיה

גיאורגיה היא יעד אידאלי לתהליכי פונדקאות בהתאמה אישית לזוגות עם הסכם חיים משותף או לזוגות נשואים .

מקסיקו

כיום במקסיקו, פונדקאות היא חוקית ומוסדרת על ידי מחלקת הבריאות המקסיקנית והקוד האזרחי הפדרלי.

ארה"ב

חושבים על תהליכי פונדקאות בארצות הברית? זה הזמן לדעת הכול על האפשרויות העומדות לרשותכם ועל האלטרנטיבות.