פונדקאות במקסיקו

בית / פונדקאות / מקסיקו

כשאתם יוצאים לאחד המסעות הגדולים בחייכם, WE פונדקאות ותרומת ביצית תספק לכם הגנה משפטית, שניתנת ע”י אחד מעורכי הדין הטובים בתחום עו”ד מתן חודורוב , צוות תומך וזמין 24/7, מומחי פוריות ורופאים, שהם חלוצים ברפואת הפריון וצוות לוגיסטי בארץ ובחו”ל, שנמצא לרשותכם בכל עת.

אנחנו נותנים להורים המיועדים את כל המידע על השלבים בתהליך הפונדקאות במקסיקו. המטרה שלנו היא להנגיש כמה שיותר מידע ולעזור לכם להימנע מהפתעות בדרך שלכם להורות.

פונדקאות במקסיקו השתנתה באופן דרמטי בסוף 2021 כאשר בית המשפט העליון הכיר בחוקיות של הליך רפואי מסוג זה.
כיום במקסיקו, פונדקאות היא חוקית ומוסדרת על ידי מחלקת הבריאות המקסיקנית והקוד האזרחי הפדרלי. לפי החוק המקסיקני, פונדקאות מותרת לזוגות נשואים, יחידים וזוגות מאותו מין, שאינם יכולים להביא ילדים.
הסדרי פונדקאות חייבים להתבצע באמצעות מרפאת פוריות מורשית, האם הפונדקאית חייבת לעבור הערכה רפואית כדי לקבוע את התאמתה לתהליך והיא אף מתבקשת לחתום על הסכם פונדקאות עם ההורים המיועדים.
מקסיקו היא מדינה מתקדמת למדי, למרות סטריאוטיפים של תרבות “מצ’יסמו”. סקר שנערך לאחרונה הראה, כי 69% מהמקסיקנים האמינו שהומוסקסואליות צריכה להתקבל על ידי החברה. בקרב הצעירים, 82% סברו שיש לקבל את זה.

תרומת ביצית במקסיקו
תרומת ביצית ו/או זרע ו/או יצירת עוברים חוקית לחלוטין במקסיקו, כאשר יש המון מרפאות IVF, המציעות טיפול מסוג זה. הפריה חוץ גופית עם תורמות ביציות מקומיות (או אחרות) במקסיקו זמינה לזוגות של גברים חד מיניים.
בשנים האחרונות מקסיקו הפכה למרכז אזורי לטיפולי פוריות עבור צפון אמריקה.
המרפאות המקסיקניות מאובזרות היטב ומאוישות ע”י מיטב הרופאים. במרפאה העובדת עמנו ישנה אפשרות להריון תאומים וכמו כן לבחירת המגדר של הילוד.

החוק במקסיקו
על פי פסיקת בתי המשפט במקסיקו גם אזרחים זרים רשאים להיעזר בשירותים רפואיים של פונדקאית ותורמת ביצית בשטח של מדינת מקסיקו.
בין הצדדים להליך ייחתם הסכם פונדקאות בפני נוטריון מקומי. חשוב לציין, כי לאם הפונדקאית ו/או לתורמת הביצית אין כל זכות הורית על הילוד ומרגע לידת הילוד כל הזכויות ההוריות והאחריות ההורית יהיו מוקנות להורים המיועדים בלבד.
בסמוך לאחר לידתו של הילוד יפנו ההורים המיועדים, בסיוע עו”ד שעובד עם החברה, לבית המשפט המקומי במקסיקו, בבקשה להנפיק תעודת לידה לילוד, אשר תכלול את שמם של ההורים המיועדים בלבד. הליך משפטי זה נמשך כשבועיים בממוצע.
לאחר קבלת תעודת הלידה של הילוד ניתן יהיה לקבוע תור בנציגות ישראל במקסיקו ולהמשיך בהליכים המשפטיים, לצורך הנפקת דרכון ישראלי לילוד ולחזרתו ארצה.

משפחות להט”ב במקסיקו?
למקסיקו יש היסטוריה ארוכה של תמיכה בזכויות להט”ב, וביניהן הכרה בנישואים חד מיניים, אימוץ ילדים ע”י זוגות חד מיניים ועוד.
בשנת 2011 תוקנה החוקה המקסיקנית כדי לאסור אפליה על רקע נטייה מינית. דברי שטנה נגד הומואים ולסביות וטיפולי המרה לקטינים, אסורים על פי חוק. להט”בים מורשים לשרת בצבא, טרנסג’נדרים רשאים לשנות את זהותם המגדרית באופן חוקי ועוד….

WE פונדקאות מלווה את קהל לקוחותיה בכל שלבי התהליך כולל מתן סיוע מקצועי בהליכי הקליטה בארץ, צרו איתנו קשר ונשמח לסייע לכם להגשים את החלום הגדול – אתם תתרגשו, אנחנו נדאג לכל השאר.
אתם יוצאים לאחד המסעות הגדולים בחייכם

פונדקאות בארבע מקומות בעולם

אנחנו נותנים להורים המיועדים את כל המידע לגבי השלבים הנוגעים לביצוע תהליך פונדקאות. המטרה שלנו היא להנגיש את כל המידע ולעזור לכם להימנע מהפתעות בדרך שלכם להורות.

גיאורגיה

גיאורגיה היא יעד אידאלי לתהליכי פונדקאות בהתאמה אישית לזוגות עם הסכם חיים משותף או לזוגות נשואים .

גואטמלה

בגואטמלה החוויה שלכם תהיה מלאה ובעיקר מלווי הצוות הלוגיסטי שלנו שידאג לכם לכל מחסורכם 7/24

ארה"ב

חושבים על תהליכי פונדקאות בארצות הברית? זה הזמן לדעת הכול על האפשרויות העומדות לרשותכם ועל האלטרנטיבות.