פונדקאות בארצות הברית

בית / פונדקאות / פונדקאות בארצות הברית

חושבים על תהליכי פונדקאות בארצות הברית? זה הזמן לדעת הכול על האפשרויות העומדות לרשותכם ועל האלטרנטיבות הממתינות לכם אצלנו ב-WE  פונדקאות.

ארצות הברית של אמריקה מחולקת לכ-50 מדינות שלכל אחת מהם מערכת משפט נפרדת, ולכן, תהליכי פונדקאות בארה”ב מותרים רק בחלק מהמדינות המאפשרות זאת על פי החוק. במדינות אלו, הליך הפונדקאות מתאפשר לכלל האוכלוסייה, לרבות, זוגות הטרוסקסואלים, זוגות חד מיניים והורים יחידניים.

פונדקאות בארה”ב – יתרונות VS חסרונות.

כאשר מדברים על תהליכי פונדקאות בארצות הברית, מדברים למעשה על מערכת שלמה של שיקולים אותם חשוב לקחת בחשבון. מערכת שיקולים זו מציבה בפניכם מספר יתרונות מובהקים לקיומו של ההליך בארה”ב לצד מספר חסרונות מרכזיים.

בצד של היתרונות הנלווים להליכי פונדקאות בארה”ב תוכלו למצוא:

• מדינה מערבית מתקדמת המאפשרת לכם להסתייע ברמת שירותי הרפואה מהמתקדמות ביותר בעולם.
• בכל אחת מהמדינות ברחבי ארה”ב בהן הפונדקאות מותרת על פי חוק, תוכלו ליהנות מהיצע מגוון של מרפאות פיריון המתמחות בהליכי פונדקאות.

• הליכי פונדקאות המיועדים גם לזוגות חד מיניים וגם להורים יחידניים וזאת בניגוד למרבית מדינות העולם בהן התהליך מיועד בעיקר לזוגות הטרוסקסואלים.

מנגד, בצד של החסרונות הנלווים להליכי פונדקאות בארצות הברית, חשוב להתייחס לנושאים הבאים:

• עלויות כספיות גבוהות – השאלה כמה עולה פונדקאות בארצות הברית היא שאלה המלווה כל אדם המתעניין בהליכי פונדקאות בארה”ב, וברוב המקרים, מדובר בעלויות גבוהות בהשוואה למדינות אחרות מסביב לעולם בהן מתאפשר הליך פונדקאות על פי חוק. בנוסף לכך, עלויות האשפוז לילד ולפונדקאית גבוהות מאוד וכמו כן הייעוץ המשפטי. אצלנו ב WE פונדקאות הייעוץ המשפטי ניתן כחלק מהחבילה.
• זמינות – להליך הפונדקאות בארה”ב אין זמינות של פונדקאיות ותורמות דבר שיכול לעכב את התהליך אפילו עד 24 חודשים. לעומת זאת, בגאורגיה ובגואטמלה הזמינות היא מיידית.
• הפרשי שעות משמעותיים העשויים להקשות על הקשר הרציף בין ההורים המיועדים לאם הפונדקאית, לצוותים הרפואיים וליתר הגורמים הנלווים את הליך הפונדקאות בארצות הברית.

• טיסות ארוכות וממושכות – כניסה לארה”ב מחייבת תהליך מקדים של הנפקת ויזה וזאת לצד טיסות ארוכות וממשכות בנות 12 שעות בממוצע לכל כיוון (ללא טיסות פנים במידת הצורך). עובדה זו הופכת את ההגעה לארה”ב למורכבת יותר ומחייבת אתכם להיערך לשהות ממשוכת בת מספר ימים או שבועות בכל פעם לאורך תקופת ההיריון של האם הפונדקאית ובתקופה שלקראת ואחרי הלידה.

כאשר משקללים את היתרונות אל מול החסרונות בכל הנוגע להליכי פונדקאות בארה”ב, עשויה להתבהר תמונה לפיה הליכי פונדקאות בארצות הברית עשויים להתאים רק לחלק מביניכם, ולכן, קיימת חשיבות רבה לבירור אלטרנטיבות נוספות להליכי פונדקאות בחו”ל, ובדיוק בשביל זה, אנחנו ב-WE פונדקאות כאן בשבילכם!
 

WE פונדקאות מציגה: מסלולי פונדקאות בחו”ל לכל סוגי ההורים המיועדים

אצלנו בחברת WE פונדקאות, תוכלו להסתייע במספר מסלולי פונדקאות בחו”ל המיועדים גם לזוגות הטרוסקסואלים (במסגרת הליכי פונדקאות בגיאורגיה) וגם לזוגות חד מיניים ו/או הורים יחידניים (במסגרת הליכי פונדקאות במקסיקו ובגואטמלה  ). בשני המקרים, אנו מעמידים לרשותכם מסלולים שונים הליך פונדקאות בלבד ללא תרומת ביצית לצד מסלולי פונדקאות הכוללים תרומת ביצית ומסלולים בטוחים .
לרשותנו, מערך שלם של אנשי מקצוע המלווים אתכם לאורך כל שלבי הפונדקאות, וביניהם: מומחים רפואיים בתחום הפריון המלווים את ההליך ברמה המקצועית – רפואית, צוות שנותן תמיכה לוגיסטית, עורך דין ונוטריון המתמחה בהליכי פונדקאות, גיור וענייני אזרחות ואנשי צוות נוספים המתמחים בהליכי ניהול וליווי של תהליכי פונדקאות בגיאורגיה ו/או  מקסיקו וגואטמלה בהיבטי בירוקרטיה וכדומה.

אם גם אתם חולמים על הורות ורוצים להגשים את רצונכם האמיתי להקמת משפחה מכל סוג, זה הזמן ליצור איתנו קשר ולהיחשף לכל אחד ממסלולי הפונדקאות שלנו. מאחורינו, ניסיון מוצלח ורב שנים בהליכי פונדקאות בחו”ל ולקבלת המלצות מצד הורים לילדים שכבר עברו איתנו את התהליך אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

פונדקאות בארצות הברית
 
אתם יוצאים לאחד המסעות הגדולים בחייכם

פונדקאות בארבע מקומות בעולם

אנחנו נותנים להורים המיועדים את כל המידע לגבי השלבים הנוגעים לביצוע תהליך פונדקאות. המטרה שלנו היא להנגיש את כל המידע ולעזור לכם להימנע מהפתעות בדרך שלכם להורות.

גיאורגיה

גיאורגיה היא יעד אידאלי לתהליכי פונדקאות בהתאמה אישית לזוגות עם הסכם חיים משותף או לזוגות נשואים .

גואטמלה

בגואטמלה החוויה שלכם תהיה מלאה ובעיקר מלווי הצוות הלוגיסטי שלנו שידאג לכם לכל מחסורכם 7/24

מקסיקו

כיום במקסיקו, פונדקאות היא חוקית ומוסדרת על ידי מחלקת הבריאות המקסיקנית והקוד האזרחי הפדרלי.