מסלול אימהות יחידניות

בית / המסלולים שלנו / מסלול  אימהות יחידניות

מסלול אימהות  יחידניות 

 אנחנו WE פונדקאות שמחים להציג תהליך פונדקאות פורץ דרך המותאם באופן בלעדי לאימהות חד הוריות שכבר ייצרו עוברים הקשורים גנטית אליה  באמצעות IVF. הגישה הייחודית שלנו נועדה לאפשר מסע חלק ומעשיר רגשית לאימהות המיועדות, ולאפשר להן לחוות את חדוות האימהות.

התהליך שלנו מתחיל בייעוץ מקיף בו אנו מכירים את האם המיועדת ונסיבותיה הייחודיות. אנו מבטיחים שהעוברים הקשורים גנטית שלה יישמרו בקפידה ומוכנים לשלבים הבאים של מסע הפונדקאות. הצוות המנוסה שלנו עורך הערכה יסודית לפונדקאית שנבחרה.

WE פונדקאות מייחסת חשיבות עליונה לבחירת ההתאמה הפונדקאית המושלמת לכל אם חד הורית. תהליך הבחירה המוקפד שלנו מבטיח התאמה ברמות שונות, כולל גורמים רגשיים, פסיכולוגיים ולוגיסטיים. אנו לוקחים בחשבון את העדפותיה וערכיה של האם המיועדת, שואפים ליצור שותפות הרמונית בין האם המיועדת לפונדקאית.

לאחר שהפונדקאית נבחרה ומוכנה, העוברים מופקדים  ברחמה בזהירות ובדיוק מרביים. הצוות הרפואי המיומן שלנו עוקב מקרוב אחר הפונדקאית לאורך כל מסע ההיריון, ומבטיח סביבה בריאה ותומכת לשגשוג העוברים.

תמיכה ותקשורת שוטפת
WEפונדקאות  מוקדשת לטפח תקשורת פתוחה ושקופה, עדכונים שוטפים, דוחות התקדמות רפואיים ותמיכה רגשית ניתנים לאורך כל ההיריון, המאפשרים לאם המיועדת להיות מעורבת באופן פעיל בשלב היקר הזה של מסע ההורות שלה.

לידה ומעבר:
כשההריון מגיע לשיאו המשמח,  בWE פונדקאות עומדים לצד האם המיועדת בכל צעד. אנו מספקים תמיכה מקיפה במהלך תהליך הלידה ומעבר לכך, ומבטיחים  מעבר חלק לאימהות. השירותים שלנו כוללים הדרכה לאחר לידה, ייעוץ ומשאבים שיעזרו לאם המיועדת לנווט את השלבים המוקדמים של ההורות.

נשמח לספר לכם על מסלול ייחודי זה. 

 
אתם יוצאים לאחד המסעות הגדולים בחייכם

פונדקאות בארבע מקומות בעולם

אנחנו נותנים להורים המיועדים את כל המידע לגבי השלבים הנוגעים לביצוע תהליך פונדקאות. המטרה שלנו היא להנגיש את כל המידע ולעזור לכם להימנע מהפתעות בדרך שלכם להורות.

גיאורגיה

גיאורגיה היא יעד אידאלי לתהליכי פונדקאות בהתאמה אישית לזוגות עם הסכם חיים משותף או לזוגות נשואים .

גוטמלאה

בגואטמלה החוויה שלכם תהיה מלאה ובעיקר מלווי הצוות הלוגיסטי שלנו שידאג לכם לכל מחסורכם 7/24

מקסיקו

כיום במקסיקו, פונדקאות היא חוקית ומוסדרת על ידי מחלקת הבריאות המקסיקנית והקוד האזרחי הפדרלי.

ארה"ב

חושבים על תהליכי פונדקאות בארצות הברית? זה הזמן לדעת הכול על האפשרויות העומדות לרשותכם ועל האלטרנטיבות.