המסע להורות הוא דרך מרגשת ולעיתים תובענית, הכוללת אתגרים ושלבים שונים בדרך להגשמת החלום להביא ילד לעולם. אחד השלבים המשמעותיים והראשוניים בתהליך זה, במיוחד עבור זוגות הנכנסים לטיפולי פוריות כמו הפריה חוץ גופית (IVF), הוא שאיבת הביציות. עבור רבים, שאיבת הביציות מייצגת את הצעד הגדול הראשון לעבר הורות, צעד שטעון בתקווה, ציפייה ולא מעט דאגות, אך גם באמירה על המחויבות והאומץ להתמודד עם האתגרים הגדולים ביותר בשביל להביא חיים חדשים לעולם. מאמר זה יעסוק בנושאים הבאים:

 

כיצד מתבצעת שאיבת ביציות

שאיבת ביציות היא הליך כירורגי פשוט בו נאספות ביציות מהזקיקים שהתפתחו בשחלות. הפעולה מכונה גם “דיקור זקיקים” מכיוון שבמהלכה, באמצעות מחט המחוברת למשאבה, דוקרים כל זקיק בוגר שאותר, שואבים את תוכן הזקיק ובהמשך בודקים האם הוא כולל ביצית. הליך זה מתבצע בדרך כלל בשלב השני של טיפולי הפריה חוץ גופית (IVF):

 

שאיבת ביציות – כמות הביציות וגודל הזקיקים

אם אתן תוהות לגבי הפרטים הטכניים הקשורים לביציות ולזקיקים, הנה מספר שאלות ותשובות:

 

גורמים המשפיעים על תהליך שאיבת ביציות

ישנם מספר גורמים מרכזיים המשפיעים על תהליך שאיבת ביציות:

שאיבת ביציות היא שלב חשוב בתהליך, הדורש מומחיות, דיוק וניטור קפדני של גודל הזקיק וכמות הביציות. אם אתם מתעניינים באלטרנטיבה נוספת להגשמת חלומכם, תהליך פונדקאות הוא אפשרות טובה. לצוות המקצועי ב- WE פונדקאות יש ידע רב וניסיון עשיר בליווי זוגות ויחידים במגוון מסלולי פונדקאות בגאורגיה, מקסיקו  סיטי וקנקון  נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה או התייעצות בטלפון  073-785-5588 או במייל office@wesurrogacy.com. לפרטים נוספים לחצו כאן.