בעולם של היום, האפשרות של הזרעה מלאכותית פתחה בפני אנשים וזוגות רבים את הדלת להגשים את חלומם להביא ילד לעולם. ההבנה של הזרעות סיכויי הצלחה חשובה מאוד למי שיוצא למסע זה. מאמר זה יתמקד במושג הזרעה מלאכותית, יסביר מהם הגורמים המשפיעים על אחוזי הצלחה ויספק מידע על הזרעות אחוזי הצלחה.

 

מהי הזרעה מלאכותית?

המונח “הזרעה מלאכותית” הוא מונח כללי המתייחס לכל טכניקת פוריות שבה משתמשים באמצעים טכניים להזרעת זרע למערכת הרבייה של האישה, בדרכים שאינן טבעיות, כדי להגביר את הסיכוי להפריה והריון. מטרת ההזרעה המלאכותית היא לעקוף אתגרים שונים שמונעים הפרייה טבעית, כמו קשיים בקיום יחסי מין, בעיות באיכות הזרע או חסימות בדרכי הרחם. ישנם סוגים שונים של הזרעה מלאכותית, כאשר כל אחד עם מערך השיקולים ואחוזי ההצלחה שלו. הנה מספר דברים חשובים שכדאי לדעת:

 

גורמים המשפיעים על אחוזי הצלחה בהזרעה

כאשר מדובר על הזרעות, אחוזי הצלחה יכולים להשתנות מאוד ותלויים במספר גורמים:

 

הזרעה תוך רחמית – סיכויי הצלחה

כאמור, סיכויי ההצלחה של הזרעה תוך רחמית (IUI) משתנים בהתאם למגוון גורמים, כולל גיל האישה, סיבת הפוריות, איכות הזרע ושימוש בטיפולי פוריות המלווים (כמו תרופות לעידוד ביוץ). הנה סקירה כללית של סיכויי ההצלחה לכניסה להריון לאחר הזרעה תוך רחמית:

 

שאלות נפוצות

אם אתם מתעניינים בתהליך פונדקאות, הגעתם למקום הנכון. לצוות המקצועי ב- WE פונדקאות יש ידע רב וניסיון עשיר בליווי זוגות ויחידים במגוון מסלולי פונדקאות בגיאורגיה, מקסיקו סיטי וקנקון. נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה או התייעצות בטלפון  073-785-5588 או במייל office@wesurrogacy.com. לפרטים נוספים לחצו כאן.